Politechnika Świętokrzyska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 6 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 141 dni temu

Witamy w systemie USOSweb Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach

USOS - Uniwersytecki Systemem Obsługi Studiów, to system komputerowy zarządzający informacjami związanymi z organizacją studiów w Uczelni.

Dane zawarte w systemie mają służyć studentom, nauczycielom akademickim i pracownikom administracji. Niektóre informacje w systemie są ogólnodostępne np. katalogi programów studiów czy przedmiotów, inne dotyczące przebiegu studiów są dostępne po zalogowaniu przez uprawnionych użytkowników

Użytkownikami USOS są:

 • Studenci
 • Nauczyciele akademiccy
 • Pracownicy administracji
 
 
 
UWAGA!
Został uruchomiony moduł składania wniosków o stypendium socjalne na rok akademicki 2017/18.

W celu uzyskania stypendium należy wypełnić, zatwierdzić a następnie wydrukować:
 • Oświadczenie o dochodach
 • Wniosek o stypendium socjalne
Wnioski dostępne są w sekcji DLA WSZYSTKICH -> WNIOSKI
Komplet dokumentów należy złożyć we właściwym Dziekanacie
 
 
 
 
UWAGA STUDENCI!
W dniu 1.03.2017 uległy zmianie numery kont bankowych, na które należy dokonywać opłat za czesne oraz powtarzanie przedmiotów.
Nowe indywidualne konta bankowe dostępne są w USOSweb w zakładce DLA STUDENTÓW -> Płatności -> Konta bankowe uczelni.
Prosimy o dokonywanie wpłat tylko na nowe konta bankowe.
 
 
 
 
Ogłoszenie Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Informujemy studentów o możliwości weryfikacji statusu osoby zgłoszonej do powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego finansowanego z Narodowego Funduszu Zdrowia. W przychodniach zdrowia można na podstawie numeru PESEL oraz dowodu tożsamości sprawdzić status osoby ubezpieczonej. W Politechnice Świętokrzyskiej można dokonać tego w przychodni CenterMed, DS. LAURA, Al. 1000-lecia P.P. 17A.
 
 
 
 

Studencie zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo! – skorzystaj z możliwości zapisu do Przychodni Akademickiej CenterMed w Kielcach. Przychodnia od 3 lat efektywnie współpracuje na podstawie umowy z Politechniką Świętokrzyską. Nasza siedziba znajduje na terenie miasteczka akademickiego, blisko Uczelni i Akademików PŚk.

CenterMed zapewnia dostęp do bezpłatnej kompleksowej opieki medycznej, specjalistycznej oraz diagnostyki. Już ponad 19 tys. studentów z całej Polski skorzystało z naszej oferty. Organizujemy liczne programy profilaktyczne oraz bezpłatne akcje prozdrowotne skierowane do środowiska akademickiego. W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w Światowych Dniach Spirometrii oraz aktualnie prowadzimy Akcję Profilaktyczną Gabinety z Różową Wstążką, wykonując usg piersi.

Korzyści dla studenta – pacjenta CenterMed na miejscu w Przychodni:

 • Opieka Lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
 • Siedziba przychodni (Akademik Laura, al. Tysiąclecia P.P. 17A, 25-314 Kielce)
 • Oszczędność czasu i pieniędzy (nie musisz jeździć do Przychodni w swoim rodzinnym mieście – często setki km)
 • Badania laboratoryjne na zlecenie lekarza – punkt pobrań czynny od pon – pt w godz. 7.15-9.30
 • USG na zlecenie lekarza
 • Poradnie specjalistyczne
 • Poradnia psychologiczna
 • Programy profilaktyczne i konkursy z nagrodami
Pamiętaj, że Masz prawo 3 razy w ciągu roku kalendarzowego zmienić Lekarza POZ.

 

Nie zwlekaj, aby zapisać się wystarczy dowód osobisty i krótka wizyta w przychodni! Zapraszamy do przychodni oraz na stronę www.centermed.pl

 
 
 
 
Szanowni Studenci, uprzejmie prosimy o wypełnianie ankiet dotyczących zrealizowanych zajęć dydaktycznych. Państwa opinia jest dla nas istotna z punktu widzenia podnoszenia jakości kształcenia.
 
 
 
 
UWAGA! Studenci proszeni są o wprowadzenie swojego numeru konta bankowego, na które mają być wypłacane stypendia w sekcji
DLA STUDENTÓW -> Moje Studia -> Stypendia -> Konto bankowe studenta.
Raz wprowadzonego nr konta nie można zmienić z poziomu USOSweb. W przypadku wprowadzenia niepoprawnego nr konta należy zgłosić się do właściwego dziekanatu.
 
 
 
 
Logowanie do systemu
W celu otrzymania hasła do serwisu USOSweb należy skorzystać z opcji "Zapomniane hasło" na stronie logowania, podając jako identyfikator swój nr PESEL. Hasło zostanie przesłane na adres e-mail podany przy rejestracji na studia.
 
 
 
 
Komunikat
Informujemy studentów I i II roku studiów stacjonarnych, że opłaty za pobyt w Akademiku nie będą potrącane ze stypendiów. Należność za Akademik prosimy regulować poprzez wpłatę na konto właściwego Domu Studenta.
 
 
 
 

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a Dziekanatami) przeprowadzana jest dwa razy dziennie o godzinie 7.00 i 16.00

Informacja o terminie ostatniej migracji widoczna jest w górnej części strony. Dane wprowadzone do USOS (np. przez Dziekanat) po tym terminie nie są jeszcze widoczne w niniejszym serwisie i analogicznie: dane wprowadzone do USOSweb, np. oceny wprowadzone przez nauczyciela nie są jeszcze widoczne dla Dziekanatu.